Home ShowBiz Blero më i dashuruar se kurrë, bën gjestin e veçantë
Blero më i dashuruar se kurrë, bën gjestin e veçantë
0

Blero më i dashuruar se kurrë, bën gjestin e veçantë

0
0

Këngëtari Blero, edhe pse larg partneres së tij Afronës, nuk ka harruar ta urojë për ditëlindje, me një mesazh të veçantë në faqen e tij në Instagram.

Ai ka publikuar një fotoje të Afronës ndërsa e ka quajtur atë shpirtin e tij binjak dhe personin më të mrekullushem që njeh, duke i uruar ditlindjen.

“Jam njeriu më me fat në botë, që do të kaloj gjithë jetën me ty” thotë Blero në shkrimin e tij, ndërsa uron që ditëlindjet e tjera ti gjejnë gjithmonë pranë njëri tjetrit.

Kujtojmë që çifti simpatik së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me dasëm madhështore!

Link: https://www.instagram.com/p/B060J_EnAFm/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0eYnYIH9a3/