Home ShowBiz Këngëtari kosovar në pushime me familjen e ish të dashurës
Këngëtari kosovar në pushime me familjen e ish të dashurës
0

Këngëtari kosovar në pushime me familjen e ish të dashurës

0
0

Ledri Vula dhe Dua Lipa kanë qenë dikur të lidhur, por pavarësisht se nuk janë më bashkë, këngëtri ruan ende një raport të mirë me prindërit e Duas.

Ledri ka postuar në instastoryn e tij disa foto shkëputur nga pushimet nën shoqërinë e të atit të Duas dhe vëllait të saj.

Këngëtari duket mjaft i lumtur nga dita që kanë kaluar së bashku, pasi njërën nga fotot e shoqëron me nënshkrimin: “U argëtuam shumë sot”.

ledri

ledri2

Link: https://www.instagram.com/ledrivula/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzuzfU9hFqG/

tags: