Home ShowBiz Pas Encës, zbulohet edhe aktorja tjetër në filmin e Ermalit, zbuloni kë ka zgjedhur aktori..
Pas Encës, zbulohet edhe aktorja tjetër në filmin e Ermalit, zbuloni kë ka zgjedhur aktori..
0

Pas Encës, zbulohet edhe aktorja tjetër në filmin e Ermalit, zbuloni kë ka zgjedhur aktori..

0
0

Jo vetëm Enca, por edhe motra e saj Uindi duket se do të jetë pjesë e filmit me të ri të Ermal Mamaqit.

Uindi e ka njoftuar një gjë të tillë në instagramin e saj, përmes një foto, nga e cila kuptojmë se aktorja ndodhet në sheshxhirim.

Filmi titullohet I Love Tropoja “ Unë e dua Tropojën dhe Uindi përmes fotos, na dëshmon se është duke xhiruar.

Ajo nuk e ka zbuluar ende rolin e saj, por fansat mezi po presin të shohin si atë edhe Encën në rolin e aktores.

Link: https://www.instagram.com/p/B1MZ5r_hYuP/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0G7sDpg55T/

tags: