Home ShowBiz Kur ditëlindja të zgjat një javë, surprizat dhe dhuratat luksoze të modeles..
Kur ditëlindja të zgjat një javë, surprizat dhe dhuratat luksoze të modeles..
0

Kur ditëlindja të zgjat një javë, surprizat dhe dhuratat luksoze të modeles..

0
0

Kylie Jenner festoi 22 vjetorin e lindjes disa ditë më parë në një jaht super luksos në brigjet e Amalfit në Itali.

Por duket se ditëlindja e saj nuk mbaroi aty.

Modelja bukuroshe vazhdon ende të festojë ditëlindjen, çka e dëshmon edhe përmes videove të publikuara në instastory.

Aktualisht këngëtarja është duke festuar në jug të Francës, ndërsa në një prej videove thotë se po feston një prej ditëlindjeve më të mira të mundshme.

Kylie ka marrë një sërë dhuratash këtë ditëlindje, por më e veçanta, ishte një varëse me logon e saj, mbuluar me diamantë.

kylie jenner

kylie jenner1

Link: https://www.instagram.com/kyliejenner/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0ytV8tHmhy/