Home ShowBiz “Kush ti paguan pushimet luksoze”…Fansat masakrojnë ish banoren e Big Brother
“Kush ti paguan pushimet luksoze”…Fansat masakrojnë ish banoren e Big Brother
0

“Kush ti paguan pushimet luksoze”…Fansat masakrojnë ish banoren e Big Brother

0
0

Francesca Jaçe është duke pushuar në këto ditë të nxehta vere, ndërsa vazhdimisht poston foto dhe video nga bregdeti.

Në disa foto të postuara së fundmi vihen re komente të shumta nga ndjekësit e bukuroshes.

“Ke kap ndonjë biznesmen që të paguan pushimet luksoze” i thotë një komentuese, ndërsa disa të tjerë e mbështesin këtë koment.

Por Franceska nuk ka reaguar në asnjërin prej tyre, duke vijuar e qetë pushimet dhe duke postuar vazhdimisht foto dhe video provokuese me bikini nga vendet ku po pushon.

Inkedfrancesca jace_LI

Link: https://www.instagram.com/p/B1JMtxUldHv/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0_jVbUFZTG/