Home ShowBiz Ronela rrëfen të vërtetën e trishtë, ja çfarë i ka ndodhur këngëtares..
Ronela rrëfen të vërtetën e trishtë, ja çfarë i ka ndodhur këngëtares..
0

Ronela rrëfen të vërtetën e trishtë, ja çfarë i ka ndodhur këngëtares..

0
0

Këngëtarja Ronela Hajati duket se ka pasur një sezon të ngjeshur me aktivitete të shumta, aq sa nuk ka mundur dot të bëjë pushime.

Këtë shqetësim këngëtarja e ka shprehur edhe në Instastory, ku në një foto të saj shkruan: “ Qani ju o plazhe që s’më patë një ditë”.

Me anë të këtij shqetësimi të shprehur në formë humori, këngëtarja ka dashur të dëshmojë se nuk ka bërë asnjë ditë plazh këtë verë dhe mesa duket ndihet e trishtuar për këtë fakt.

Ronela është  mjaft aktive në rrjetet sociale, por duhet pranuar se këtë verë shumë rallë e kemi parë me bikini, apo pranë plazhit.

ronela

Link: https://www.instagram.com/ronelahajatiofficial/

Burimi i lajmit: https://www.instagram.com/p/B0JbfiZnkCJ/