Home ShowBiz Luana ndryshon look, moderatorja nuk njihet më, zbuloni komentet pikante të fansave
Luana ndryshon look, moderatorja nuk njihet më, zbuloni komentet pikante të fansave
0

Luana ndryshon look, moderatorja nuk njihet më, zbuloni komentet pikante të fansave

0
0

Luana Vjollca sapo ka njoftuar se po përgatitet për një projekt të ri muzikor, xhirimet e të cilit do të mbahen në Prishtinë.

Moderatorja mesa duket është duke xhiruar videoklipin pasi shfaqet nga sheshxhirimi me një look të ri.

Në këtë videoklip, Luanën do ta shohim me flokë më të shkurtër me baluke dhe një fustan lëkure me një të çarë të theksuar në njërën anë.

Moderatorja ka postuar në Instagram disa foto ku duket ndryshe dhe mesa duken nuk po njeh as veten, pasi shkruan: “ Kush është kjo vajzë?”

Moderatorja ka marrë komente nga më të ndryshmet, por ka veçuar njërin prej tyre, i cili e ka emocionuar në veçanti.

Komentuesja e ka komplimentuar moderatoren duke e konsideruar një femër të fortë, të zgjuar, të bukur, të pavarur dhe padrone të vetes.

View this post on Instagram

Who’s this girl ? 📸

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

marina

Inkedluana2_LIok

Link: https://www.instagram.com/p/B1gRCRTnepV/

Burimi i lajmit: https://www.instagram.com/p/B0ZBWMAn5_T/