Home Lifestyle Trendi më i ri i bikinit, sapo e zbuloi Lori Hoxha dhe mund ta ketë kushdo pa kosto
Trendi më i ri i bikinit, sapo e zbuloi Lori Hoxha dhe mund ta ketë kushdo pa kosto
0

Trendi më i ri i bikinit, sapo e zbuloi Lori Hoxha dhe mund ta ketë kushdo pa kosto

0
0

Lori Hoxha është duke pushuar së fundmi në Capri të Italisë, nga ku poston vazhdimisht foto dhe video të ndryshme.

Ajo është dalluar përherë nga mënyra se si kombinohet dhe duhet thënë se ka një stil të veçantë.

Së fundmi ajo na ka sugjeruar një ide mjaft interesante për bikini.

Në një foto të publikuar në instagramin e saj, Lori shfaqet me një shall plazhi të lidhur në formë trekëndëshi në pjesën e gjoksit.

Ajo duket mjaft bukur dhe ky trend i ri që jemi të bindur do të përdoret nga shumë persona të tjerë.

Krahas fotos Lori shkruan: “Dhe ja ku ajo shkëlqen sërish”.

Në fakt na duhet ta pranojnë që Lori vërtetë shkëqen në këtë foto dhe bikinin e saj të veçantë mund ta realizojnë të gjithë, mjafton vetëm një shall i thjeshtë plazhi.

View this post on Instagram

there she glows again

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Link: https://www.instagram.com/p/B11BP1qFIEu/

Link: https://www.instagram.com/lorihoxha/

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/p/B0vIiD6l3oC/