Home ShowBiz Klipi i Luanës pa prerje, si asnjëherë në muzikën Shqipëtare
Klipi i Luanës pa prerje, si asnjëherë në muzikën Shqipëtare
0

Klipi i Luanës pa prerje, si asnjëherë në muzikën Shqipëtare

0
0

Sot diva Luana Vjollca feston ditëlindjen por edhe pse një ditë shumë e veçantë për të, ku në fakt duhet të mendonin të tjerët për surprizë për Luanën, këtë herë mendoi ajo që ti bënte surprizë të gjithëve.

Në ditën e saj të shënuar Luana publikon klipin e rrallë që mban titullin “Ti Amo”. Klipi është xhiruar brënda 3 minutave, pa prerje të momenteve të xhirimit, pra siç ka nisur ashtu dhe ka përfunduar, pa ndrrime të skenave me qindra herë siç mund të bëhet në çdo klip që xhirohet.

Si gjithmonë diva di sit ë na habisë dhe të na surprizojë dhe gjithmonë vjen ajo e para me një risi të re në treg.

Nëse akoma nuk e keni dëgjuar klipin e fundit të Luanës, ju japim kënaqësinë ta dëgjoni dhe ridëgjoheni sepse menjëherë ky klip do i’u bëjë për vete.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=S-SObh1bgKk

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0GVzbHHSgh/