Home ShowBiz “Ishalla nuk e shohin ata që kanë probleme me zemrën” Morena pozon të pasmet me elegancë
“Ishalla nuk e shohin ata që kanë probleme me zemrën” Morena pozon të pasmet me elegancë
0

“Ishalla nuk e shohin ata që kanë probleme me zemrën” Morena pozon të pasmet me elegancë

0
0

Morena Taraku është vënë re gjithmonë për fotot e saj tepër provokuese. Por kjo foto e postuar sot prej saj i ka vënë flakën rrjetit.

Është me pushime në Turqi me familjen por aspak nuk i mungojnë super fotot e nxehta.

Një pozicion shume elegant, me bikini unike dhe pozimi i të pasmeve në mënyrën më provokuesve të mundshme kanë bërë që foto e saj të ngrejë temperaturat saqë dikush i shkruan:

 

“Ishalla nuk e shohin ata që kanë probleme me zemrën”.

View this post on Instagram

LOST IN PARADISE 🌴🍃

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Link: https://www.instagram.com/p/B2G0q3ul1rZ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2FJJXrlZCf/