Home ShowBiz Butrinti dhe Kiara bëjnë lëmsh fansat, kush është femra misterioze që shoqëron Butrintin në Santorini??
Butrinti dhe Kiara bëjnë lëmsh fansat, kush është femra misterioze që shoqëron Butrintin në Santorini??
0

Butrinti dhe Kiara bëjnë lëmsh fansat, kush është femra misterioze që shoqëron Butrintin në Santorini??

0
0

Këngëtari Butrint Imeri dhe moderatorja simpatike Kiara Tito, janë përfolur vazhdimisht për një lidhje mes tyre

Ata kanë bërë gjithmonë fansat të dyshojnë, por asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht.

Aktualisht ata na kanë bërë edhe më shumë lëmsh, pasi këngëtari ka postuar disa foto e video nga pushimet në San Torini, ku duket qartë që shoqërohet nga një femër.

Nga ana tjetër Kiara ka postuar disa foto nga Korfuzi një tjetër ishull në Greqi.

Nuk dihet nëse janë së bashku aktualisht në Santorini dhe kanë vendosur thjesht të ngatërrojnë fansat, por ajo çka mund të themi është se dyshja simpatike kanë dhënë shumë herë detaje se mund të jenë bashkë, edhe pse asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht.

View this post on Instagram

a little escape

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

Link: https://www.instagram.com/p/B2CQyKWHrjP/https://www.instagram.com/butrint_official/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx7FwaRF_rZ/