Home ShowBiz Tayna na përshëndet nga shtrati me një femër, nuk do ta besoni me kë është zgjuar ajo
Tayna na përshëndet nga shtrati me një femër, nuk do ta besoni me kë është zgjuar ajo
0

Tayna na përshëndet nga shtrati me një femër, nuk do ta besoni me kë është zgjuar ajo

0
0

Reperja kosovare Tayna ndodhet së fundmi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku po kombinon pushimet me punë.

Ajo është parë të pushojë për disa ditë në një prej ishujve më të famshëm, ndërsa aktualisht është në Kaliforni ku po angazhohet me disa projekte të reja.

Këngëtarja ka postuar një foto në instastory ndërsa përshëndet nga shtrati së bashku me modelen e njohur Vildan Zeneli.

Vajzat duken mjaft mirë nën shoqërinë e njëra tjetrës ndërsa shkruajnë : “Mirëmëngjes nga ne, për ju dhe familjet tuaja”

Tayna dhe Vildan kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra tjetrën, ato i kemi parë shpesh herë nën shoqërinë e njëra tjetrës.

tayna1

Link: https://www.instagram.com/tayna/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B19KOD_gzda/