Home ShowBiz Duke peshkuar me Ajkën, Bes Kallaku sjell videot më të ëmbla pranë të bijës
Duke peshkuar me Ajkën, Bes Kallaku sjell videot më të ëmbla pranë të bijës
0

Duke peshkuar me Ajkën, Bes Kallaku sjell videot më të ëmbla pranë të bijës

0
0

Aktori Bes Kallaku duket se ka shfrytëzuar ditët e fundit të verës për ti kaluar pranë familjes.

Ai shfaqet nga bregdeti me të bijën dhe mund të themi se fotot e videot e shpërndara së bashku janë shumë të veçanta.

Besin e shohin në një video të shkurtër ndërsa po peshkon së bashku me të bijën, ndërsa në një tjetër moment shfaqet duke vrapuar drejt Ajkës i lumtur.

Besi dhe Xhensila janë bërë prindër të një vajze një vit e gjysmë më parë.

Ata postojnë vazhdimisht momente së bashku, ku vogëlushja duket shumë e ëmbël pranë prindërve.

Link: https://www.instagram.com/bes_kallaku/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzS3qAdH7s2/

tags: