Home ShowBiz A janë ndarë në të vërtetë Mozzik dhe Loredana? Këngëtari sapo na habiti me reagimin
A janë ndarë në të vërtetë Mozzik dhe Loredana? Këngëtari sapo na habiti me reagimin
0

A janë ndarë në të vërtetë Mozzik dhe Loredana? Këngëtari sapo na habiti me reagimin

0
0

Mozzik dhe Loredana janë përfolur së fundmi në media për një ftohje të marrëdhënies mes tyre.

Thashethemet lindën pasi Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e Loredanës, ndërsa as nuk e uroi me këtë rast.

Gjithashtu ai nuk ishte present as në prezantimin e projektit të saj të fundit muzikor.

Por duket se këngëtari ka vendosur së fundmi të reagojë duke shuar disi thashethemet për ndarje.

Ai ka shpërndarë në instastory një foto në studio ku shfaqet së bashku me Loredanën, ndërsa ka shpërndarë edhe një pjesë të klipit të saj të ri.

Kjo nënkupton se dyshja mund ta kenë përmirësuar marëdhënien e tyre të paktën sa i takon aspektit profesional.

mozzik

Link: https://www.instagram.com/mozzik/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bw9zZtYl0go/