Home ShowBiz Eduardi dhe Arbana tashmë të pandarë, ja motivi që i bëri bashkë në Firenze
Eduardi dhe Arbana tashmë të pandarë, ja motivi që i bëri bashkë në Firenze
0

Eduardi dhe Arbana tashmë të pandarë, ja motivi që i bëri bashkë në Firenze

0
0

Ata të dy nuk e kanë konfirmuar ende lidhjen e tyre, por tashmë nuk ka asnjë dyshim që janë bashkë.

Eduardi ndodhet aktualisht së bashku me Besin në Firenze, ku po punojnë bashkarisht për filmin e fundit të aktorit.

Eduardi është regjisori i këtij filmi dhe duke qënë se do të qëndrojnë disa ditë në Firenze ka vendosur që të marrë edhe Arbanën.

Moderatorja në fakt e ka shoqëruar regjisorin në çdo punë të tij jashtë dhe brenda vendit.

Ajo ishte pranë tij edhe gjatë xhirimeve të filmit “Gjyshja”, në Tropojë.

Dyshja tashmë janë bërë të pandarë, ata i shohim në çdo vend bashkë, ndërsa Eduardi e ka shprehur disa herë dashurinë për moderatoren me komente të ëmbla në fotot e saj.besii

Link: https://www.instagram.com/bes_kallaku/

arbana fi

Link: https://www.instagram.com/arbanao/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0Vze-lA_bz/