Home ShowBiz Reagon për herë të parë Loredana, rrëfen momentet e vështira, ndjeva shumë urretje…
Reagon për herë të parë Loredana, rrëfen momentet e vështira, ndjeva shumë urretje…
0

Reagon për herë të parë Loredana, rrëfen momentet e vështira, ndjeva shumë urretje…

0
0

Loredana dhe Mozzik janë çifti më i përfolur i momentit, pasi përflitet për një krizë në marëdhënien e tyre edhe pse nuk kemi asnjë konfirmim prej çiftit.

Por së fundmi është Loredana ajo që na ka habitur me një deklaratë të saj, poshtë një videoje të shpërndarë në Instagram. Këngëtarja ndër të tjera thotë:

“Kaq shumë gjëra ndodhën gjatë këtij viti, të bukura dhe të shëmtuar, kam ndjerë shumë urrejtje dhe dashuri njëkohësisht. Kaq shumë zili por prapë ja ku qëndroj para jush e lumtur dhe për këtë dua t’ju falënderoj. I urrej shkrimet emocionale, por betohem se ju dua”

Ajo ju drejtohet fansave me këtë mesazh, ndërsa në një farë mënyre ka sqaruar gjithë vështirësitë që ka kaluar gjatë këtij viti.

Edhe pse u panë së bashku në një koncert ajo dhe Mozzik thuhet se ende nuk e kanë ndrequr marrëdhënien, megjithatë çdo gjë ngelet për tu parë  në vijimësi.

Link: https://www.instagram.com/p/B2pEUwslSXT/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BynWC6tCyg2/