Home Tag "mesazhi emocionues"

I kërkuan fustane nusërie për dy viktima, Ami: “Ma thyen zemrën”

0
Të afërmit e një gruaje 30 vjeçare dhe vajzës së saj 8 vjeçare që humbën jetën nën rrënoja kanë bërë një kërkesë shumë të rrallë. Ato i kanë kërkuar Amarda Toskës dy fustane nusërie për të përcjellë në banesën e fundit nënë e bijë. Kjo kërkesë e ka emocionuar shumë Amin e cila ka shpërndarë […]