Home ShowBiz Pas ndarjes me Stresin, Kejsi flet për lidhjet në distancë, këtu nuk na kishte shkuar mendja
Pas ndarjes me Stresin, Kejsi flet për lidhjet në distancë, këtu nuk na kishte shkuar mendja
0

Pas ndarjes me Stresin, Kejsi flet për lidhjet në distancë, këtu nuk na kishte shkuar mendja

0
0

Reperi Stresi dhe e dashura e tij Kejsi janë vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të problemeve që kanë pasur në lidhjen e tyre.

Gjatë deklaratës së parë publike për marrëdhënien mes tyre, Stresi tha se tashmë janë në një periudhë pause, por ende nuk janë ndarë.

Ndërsa Kejsi ka reaguar por në mënyrë indirekte me statuse apo mesazhe që dukej sikur i drejtoheshin reperit.

Ndërkaq së fundmi Kejsi vendosi që të shuajë kureshtjen e fansave, duke i lejuar që ti bëjnë pyetje të ndryshme, për të cilat ajo ka një përgjigje.

Njëri prej tyre e ka pyetur për lidhjet në distancë dhe Kejsi i ka dhënë një këshillë me vlerë.

“Duhet të mësosh që mos të lejosh çdo gjë të vogël të ndërhyjë në marrëdhënien tënde, në të kundërt bëhet e mjerueshme për këdo”, i përgjigjet ajo personit që e ka pyetur, duke na dëshmuar se në fakt të kesh një lidhje në distancë është shumë e vështirë.

Nuk e dimë nëse Kejsi flet nga eksperinca, por mund të themi se nga mënyra se si e ka këshilluar fansin, e ka vuajtur edhe vetë lidhjen në distancë dhe gjithë problemet që krijohen prej saj.

kejsi

Link: https://www.instagram.com/bkc___/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0ayxWtgK3E/https://www.instagram.com/p/B3IfWgQJZdo/