Home ShowBiz Mozzik “ngacmon” Loredanën, titulli i këngës së re duket si mesazh për të
Mozzik “ngacmon” Loredanën, titulli i këngës së re duket si mesazh për të
0

Mozzik “ngacmon” Loredanën, titulli i këngës së re duket si mesazh për të

0
0

Mozzik dhe Loredana vendosën të shkëpusin çdo marrëdhënie me njëri tjetrin si në jetën private ashtu edhe në biznes.

Se çfarë ka ndodhur në të vërtetë mes tyre, këtë nuk e dimë me saktësi, por mund të themi se pas ndarjes duket sikur çifti ka filluar me ngacmimet e para.

Këtë herë është Mozzik që po publikon një këngë të re, por ajo që të bie në sy është titulli.

Kënga titullohet “Dhelpër dinake” dhe këngëtari ka postuar në instastory një dhelbër të vrarë dhe një çifte pranë saj.

E gjithë kjo duket sikur i drejtohet ish partneres së tij, pasi vjen direkt pas njoftimit të ndarjes mes tyre.

Ata të dy kanë një vajzë së bashku e cila aktualisht po qëndron me Loredanën.

mozzik

mozzikkkk

Link: https://www.instagram.com/mozzik/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B21xjxnCT3R/https://www.instagram.com/p/B2JrMa3CcuV/