Home ShowBiz Blero kalon mbrëmjen me të bijën, këngëtari zbulon të tjera ambjente nga banesa luksoze
Blero kalon mbrëmjen me të bijën, këngëtari zbulon të tjera ambjente nga banesa luksoze
0

Blero kalon mbrëmjen me të bijën, këngëtari zbulon të tjera ambjente nga banesa luksoze

0
0

Këngëtari i njohur Blero gati një muaj më parë lidhi kurorë me Afronën në një ceremoni të veçantë në breg të detit në Shëngjin.

Disa ditë më pas ai postoi një video ku na zbuloi një ambjent të shtëpisë së tij luksoze, tashmë na prezanton me një tjetër ambjent.

Këngëtari është në shtëpi së bashku me të bijën e cila shihet të përdorën pishinën gjigande.

Më pas Blero poston edhe dy video të tjera nga dhoma e gjumit  ku po sheh filma vizatimorë së bashku me të bijën.

Tara është vajza e Bleros nga martesa e parë e tij.

Këngëtari u martua sërish me partneren e tij Afrona Dika dhe tashmë po presin të shkojnë për muaj mjalti në ishijt Hawaii.

Link: https://www.instagram.com/bleromuharremi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1g0U8IH7qC/