Home ShowBiz Stresi ka vendosur të surprizojë një prej fansave të tij që është shtruar në spital.
Stresi ka vendosur të surprizojë një prej fansave të tij që është shtruar në spital.
0

Stresi ka vendosur të surprizojë një prej fansave të tij që është shtruar në spital.

0
0

Stresi ka vendosur të surprizojë një prej fansave të tij që është shtruar në spital.

Ai së bashku me një grup miqsh kanë vendosur të shkojnë në dhomën ku ai po kurohet dhe surpriza ja ka arritur qëllimit.

Të surprizuar kanë mbetur edhe familjarët e fansit, ndërsa vetë ai ka shpërthyer në lot nga emocionet.

“Nëse ke mundësi të bësh mirë bëje. Kjo shkon për të gjithë ju kolegët e mi, mos përtoni po shkoni dhe sikur shpirtërisht të jetë suporti juaj do ti ndihmojë ata. Një shërim sa më të shpejtë zoti qoftë me ty”, shkruan Stresi krahas videos që ka publikuar në instagramin e tij.

Ky gjest bujar është vlerësuar shumë nga fansat dhe miqtë e këngëtarit të cilët e kanë konsideruar këtë një veprim human që duhet ta bëjnë të gjithë personazhet e njohur.

Link: https://www.instagram.com/p/B3zNWluJsG4/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3IfWgQJZdo/