Home ShowBiz Marina del me peshqir dushi, kostumi i saj na la pa mend
Marina del me peshqir dushi, kostumi i saj na la pa mend
0

Marina del me peshqir dushi, kostumi i saj na la pa mend

0
0

Çifti i famshëm i showbizit Marina dhe Getoar  Selimi nuk kanë qëndruar jashtë vëmendjes së Halloween.

Ata kanë festuar mbrëmjen e djeshme ndërsa kanë zgjedhur kostume vërtetë interesante.

Marina me kostumin e saj të krijonte përshtypjen sikur sapo kishte dalë nga dushi.

Ajo mbante veshur një robëtishan, një peshqir dushi në kokë, një palë shapka me taka, çdo gjë në ngjyrë të zezë.

Po ashtu edhe këngëtari është veshur i gjithi në të zeza, ndërsa e ka mbuluar fytyrën me një maskë po në ngjyrë të zezë.

Ata të dy janë kombinuar shumë mirë me njëri tjetrin e madje në fotot e shpërndara në instagram janë konsideruar si çifti më përfekt i mbrëmjes.

View this post on Instagram

@miranda_dupi ❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/B4TQ03Ql40y/

View this post on Instagram

#halloweenparty

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/B4TDV-RFg9Y/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bxr8CVehH-g/