Home ShowBiz Hana nuk pushon së qeshuri, Loredana poston videon më të veçantë me të bijën
Hana nuk pushon së qeshuri, Loredana poston videon më të veçantë me të bijën
0

Hana nuk pushon së qeshuri, Loredana poston videon më të veçantë me të bijën

0
0

Loredana ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes që pas njoftimit për ndarje nga Mozzik.

Atë e kemi parë shpesh herë të postojë foto e video të ndryshme ku shfaqet si vetëm ashtu edhe me të bijën.

Që pas ndarjes së tyre vogëlushja Hana po qëndron me të ëmën dhe kjo e fundit poston vazhdimisht video ku shfaqet së bashku me të.

Në një video të postuar në instastory Loredana mban në duar Hanën dhe i thotë diçka, ndërsa vogëlushja fillon të qeshë dhe nuk pushon.

Ajo bën një fytyrë shumë të ëmbël dhe duket shumë e këndshme në duart e Loredanës ndërsa buzëqesh e lumtur.

Hana erdhi në jetë disa muaj më parë nga marrëdhënia e këngëtares me Mozzik.

Edhe pse çifti nuk janë më bashkë, Mozzik e ka thënë edhe më herët se Loredana është nëna e vajzës së tij dhe për këtë do të kenë gjithmonë një lidhje të fortë së bashku.

Link: https://www.instagram.com/loredana/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B37L-vhlIu3/