Home ShowBiz “Kush shan shokun mund të shajë veten”, Djali i Bora Zemanit do t’ju bëjë të qeshni me lotë
“Kush shan shokun mund të shajë veten”, Djali i Bora Zemanit do t’ju bëjë të qeshni me lotë
0

“Kush shan shokun mund të shajë veten”, Djali i Bora Zemanit do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
0

Bora Zemani para disa vitesh është bërë nënë e një djali të quajtur Arbor nga marrëdhënia e saj me Vin Velin.

Pas ndarjes së prindërve, vogëlushi është duke jetuar me Borën e cila poston herë pas here foto e video me të birin i cili tashmë është rritur dhe është bërë nje bukurosh i vërtetë.

Moderatorja ka shpërndarë disa video ku Arbori tregon se çfarë i kanë mësuar në shkollë dhe që sipas tij është e rëndësishme.

Arbori thotë se mësuesja e ka mësuar që nëse shajmë shokun apo fëmijën e tjerë atëherë shajmë edhe veten.

Ndërsa Bora nga ana tjetër aprovon atë që thotë vogëlushi i cili flet gjithë seriozitet për ato çfarë ka mësuar në shkollë.

Link: https://www.instagram.com/borazemani/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BtG8lnPj8Py/