Home ShowBiz Mimoza Shkodra bëhet bionde, këngëtarja na la pa fjalë me pamjen e re
Mimoza Shkodra bëhet bionde, këngëtarja na la pa fjalë me pamjen e re
0

Mimoza Shkodra bëhet bionde, këngëtarja na la pa fjalë me pamjen e re

0
0

Këngëtarja Mimoza Shkodra ka vendosur të ndryshojë pamje dhe këtë herë i është bashkuar biondinave simpatike të shoëbizit.

Ajo jo vetëm që është bërë totalisht bionde, por ka ndryshuar edhe modelin e flokëve duke shtuar baluke.

Ky ndryshim në look është vërtetë befasues pasi këngëtarja duket shumë më ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, megjithatë duhet pranuar se kjo ngjyrë flokësh i shkon shumë.

Këngëtarja ka befasuar fansat me këtë ndryshim në pamje, të cilët nuk kanë humbur rastin për ti bërë komente të shumta pozitive.

Link: https://www.instagram.com/p/B47EjDBl3l2/

View this post on Instagram

Blondine 😊

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Link: https://www.instagram.com/p/B47DV6rFsLy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B43HYvDFxlE/