Home ShowBiz Vjollca ndez rrjetin me fustanin e kuq latex, këngëtarja ekspozon format dhe na la pa fjalë
Vjollca ndez rrjetin me fustanin e kuq latex, këngëtarja ekspozon format dhe na la pa fjalë
0

Vjollca ndez rrjetin me fustanin e kuq latex, këngëtarja ekspozon format dhe na la pa fjalë

0
0

Këngëtarja Vjollca Haxhiu është një prej personazheve më të dashura për publikun.

Këngët dhe bashkëpunimet e saj të suksesshme kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave të cilët i kanë pëlqyer gjithmonë performancat e saj.

Vjollca ka publikuar së fundmi një foto shumë të veçantë ku shfaqet mjaft sensuale veshur me një fustan të kuq material latex.

Fustani që i qëndron pas trupit i nxjerr në pah linjat dhe e bën këngëtaren të duket shumë bukur.

Këtë e kanë vënë re edhe fansat e saj të cilët i kanë vënë në dukje Vjollcës faktin që duket shumë e veçantë me fustanin e kuq.

Link: https://www.instagram.com/p/B45rp90pxNM/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzJIHN4pgs3/