Home ShowBiz Adelina zbulon problemet me shëndetin, ja ndërhyrja serioze që i është dashur të bëjë
Adelina zbulon problemet me shëndetin, ja ndërhyrja serioze që i është dashur të bëjë
0

Adelina zbulon problemet me shëndetin, ja ndërhyrja serioze që i është dashur të bëjë

0
0

Adelina Tahiri mesa duket paska pasur probleme me shëndetin të cilat fatmirësisht i ka zgjidhur.

Ajo ka postuar në instagramin e saj një foto me nje mjek okulist i cili ka realizuar një ndërhyrje në sy dhe që sipas këngëtares ka rezultuar i suksesshëm.

Krahas fotos këngëtarja shkruan: “Faleminderit Doktor Pandov që më mundësove të shoh sa e bukur është bota! Operacioni i syve i suksesshëm”

Këngëtarja nuk ka sqaruar asnjë gjë më tepër lidhur me problemin shëndetësor, por ajo që dimë është se gjithçka ka shkuar mirë dhe tashmë Adelina është shumë më mirë me shëndetin.

Adelina tahiri

Link: https://www.instagram.com/adelina_tahiri1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3VIcRbFMYj/