Home ShowBiz “Mirë është por duhet të kesh b*th”, Era i kthehet komentuesit dhe e lë pa fjalë
“Mirë është por duhet të kesh b*th”, Era i kthehet komentuesit dhe e lë pa fjalë
0

“Mirë është por duhet të kesh b*th”, Era i kthehet komentuesit dhe e lë pa fjalë

0
0

Era Istrefi ka performuar në inagurimin e stadiumit të ri në kryeqytet vetëm pak para se të fillonte ndeshja midis Shqipërisë dhe Francës.

Ajo ka postuar disa foto e video nga ky moment të cilin e ka përjetuar në mënyrë krejt të veçantë.

Në një foto nga stadium Era shkruan: “Oh sa mirë me kon unë” dhe të shumta kanë qenë komentet që ka marrë në foto kryesisht pozitive, por mes tyre të bie në sy edhe një koment i veçantë të cilit Era i ka kthyer përgjigje.

Dikush i thotë këngëtares: “Mirë është por duhet me pas b*th”, ndërsa ajo ka vendosur ti përgjigjet me një koment unik.

“Veç ajo që s’na mungon”, shkruan Era duke bërë tag komentuesin.

Ky koment i saj ka shkaktuar të qeshura dhe reagime plot humor nga fansat e Erës, të cilët jo vetëm e kanë pëlqyer komentin e saj, por edhe e kanë përgëzuar për mënyrën se si është përgjigjur.

View this post on Instagram

Oh sa mire me kon une 😋♥️🖤💙💛

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Link: https://www.instagram.com/p/B4-_1pDlyIr/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B25INL4FRjq/