Home ShowBiz Nuk do ta besoni çfarë bën Robert De Niro për Shqipërinë, aktori i njohur na la pa fjalë
Nuk do ta besoni çfarë bën Robert De Niro për Shqipërinë, aktori i njohur na la pa fjalë
0

Nuk do ta besoni çfarë bën Robert De Niro për Shqipërinë, aktori i njohur na la pa fjalë

0
0

Aktori i njohur Robert De Niro sapo na gëzoi të gjithëve me veprimin e fundit drejtuar shqiptarëve.

Ai së bashku me aktorin shqiptar Blerim Destanin do të jetë pjesë e filmit  “Comeback Trail, dhe janë gjendur bashkë në shesh xhirim.

Me këtë rast aktori shqiptar ka përfituar duke bërë një foto me De Niron dhe të dy së bashku bashkojnë duart duke formuar simbolin e shqiponjës.

Krahas fotos së shpërndarë në instagram Blerim Destani shkruan: “Me Robert De Niron në shesh xhirimin e filmit “Comeback Trail”, një prej  momenteve më të mira të karrierës time”

Kjo foto e veçantë e dy aktorëve ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga miqtë dhe fansat e Blerimit të cilët e adhurojnë gjithashtu gjigandin e Hollywood.

Link: https://www.instagram.com/p/B5nhahmqpOc/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5hDpoWpJ28/