Home ShowBiz Shtëpia luksoze e Adelina Tahirit, këngëtarja na la pa fjalë me zbukurimet për festa
Shtëpia luksoze e Adelina Tahirit, këngëtarja na la pa fjalë me zbukurimet për festa
0

Shtëpia luksoze e Adelina Tahirit, këngëtarja na la pa fjalë me zbukurimet për festa

0
0

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ashtu si një pjesë e mirë e vipave kanë filluar të zbukurojnë që tani shtëpinë me rastin e festave të fundvitit.

Ajo ka postuar në instastory një foto nga shtëpia e saj luksoze ku tregon këndin ku ka vendosur pemën gjigande dhe tavolinën e dekoruar për festa.

Të gjitha objektet që ndodhen në tavolinë kanë detaje nga festat, filxhanët ku mbizotërojnë drerët, corapet e famshme të babagjyshit me dhurata dhe shumë detaje të tjera mjaft të këndshme.

Këngëtarja ka zbuluar vetëm pak nga kjo atmosferë në shtëpinë e saj ku në fakt çdo gjë duket kaq perfekte gati për të pritur festat e fundvitit.

ADELINA

Link: https://www.instagram.com/adelina_tahiri1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3VIcRbFMYj/