Home ShowBiz Këngëtarja provokon fansat, foto vetëm me të brendshme
Këngëtarja provokon fansat, foto vetëm me të brendshme
0

Këngëtarja provokon fansat, foto vetëm me të brendshme

0
0

Këngëtarja Melinda Ademi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston vazhdimisht foto e video të ndryshme ku shfaqet gjithmonë në formë.

Këngëtaren e shohim të ekspozojë vazhdimisht format e saj perfekte në foto e video të guximshme të cilat pëlqehen dhe komentohen vazhdimisht nga fansat e saj.

Këtë herë Melinda  shfaqet e veshur me një palë bikini trup velvet në ngjyrë blu, kombinuar me një palë çizme të gjata deri mbi gju po në të njëjtën ngjyrë dhe material.

Në njërën prej fotove këngëtarja pozon e ulur në gjunjë ndërsa ekspozon dekoldenë pasi njëra anë e rrobave i ka rrëshkitur poshtë supit.

View this post on Instagram

Shihemi te Dielen 👅

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Link: https://www.instagram.com/p/B5-3Vd3lQwL/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3cebPPjuzR/