Home ShowBiz Super ditëlindja e vajzës së Labit, publikohen fotot nga festa
Super ditëlindja e vajzës së Labit, publikohen fotot nga festa
0

Super ditëlindja e vajzës së Labit, publikohen fotot nga festa

0
0

Moderatori kosovar Labinot Gashi është bërë baba një vit më parë me ardhjen në jetë Rroas vajzës së tij.

Vogëlushja festoon sot një vjetorin e lindjes dhe moderatori ka një urim shumë special për të bijën, ndërsa publikon një prej fotove më të bukura familjare.

Ai pozon së bashkë me vogëlushen dhe gruan e tij në një sfornd festiv me tullumbaca, dhurata e ëmbëlsira.

Vogëlushja është veshur me një fustan ngjyrë bezhë, kombinuar me një fjongë në po të njëjtën ngjyrë.

Me po të njëjtat ngjyra janë veshur edhe prindërit, Qëndresa është kombinuar pak a shumë me të bijën, ndërsa moderatori mban veshur këmishë të bardhë.

Labi ka shpërndarë edhe disa foto të vogëlushes në mes të ambjentit festiv dhe buzëqeshja e saj e ëmbël do t’ua bëjë ditën edhe më të bukur.

Krahas fotos moderatori ka shprehur urimin e tij të veçantë për të bijën në ditëlindjen e saj të parë.

Rroaa

Link: https://www.instagram.com/p/B6VOwFsBMJ7/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6LlshzhJCb/