Home ShowBiz Ledri tregon se si do ta priste lajmin për shtatëzani nga partnerja, na la pa fjalë
Ledri tregon se si do ta priste lajmin për shtatëzani nga partnerja, na la pa fjalë
0

Ledri tregon se si do ta priste lajmin për shtatëzani nga partnerja, na la pa fjalë

0
0

Ai është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes sidomos pas teksteve të çuditshme që po poston në instagram, nga ku ka fshirë të gjitha fotot e tij.

Këngëtari ende nuk ka shpjeguar asnjë gjë lidhur me domethënien e teksteve që ka vendosur të postojë në instagram, por mund të themi se vijon I qetë pushimet e tij.

Si fillim atë e pamë në Maldive e tashmë në Dubai nga ku ka provuar edhe eksperiencën e veçantë të hedhjes me parashutë.

Ledri ka vendosur që krahas videos të përshkruajë me një fjali gjëndjen që mund ti përshtatet hedhjes me parashutë dhe mes fjalive të shumta na ra në sy njëra në veçanti.

“Kur thotë jam shtatëzanë dhe s’është një prilli”, shkruan ai duke u përpjekur ta përshkruajë në këtë mënyrë hedhjen nga parashuta dhe duke shkaktuar padyshim të qeshura dhe reagime plot humor nga ana e fansave.

Këngëtari shoqërohet në këto pushime nga partnerja e tij Sara Hoxha e cila po ashtu si Ledri ka postuar foto në të njëjtin vend me të.

Edhe pse ata nuk e kanë konfirmuar lidhjen mes tyre, tashmë e kuptuam qartë se si do të reagonte Ledri nëse do të zbulonte se Sara është shtatëzanë.

View this post on Instagram

Imma tell my kids this was superman 👊🏼🤣

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Ledri Vula

Link: https://www.instagram.com/p/B7RAMtVhvre/