Home ShowBiz Ekspozon të brendshmet duke pozuar para pasqyrës, kjo video e Ledinës na la pa fjalë
Ekspozon të brendshmet duke pozuar para pasqyrës, kjo video e Ledinës na la pa fjalë
0

Ekspozon të brendshmet duke pozuar para pasqyrës, kjo video e Ledinës na la pa fjalë

0
0

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është dalluar gjithmonë  për format e saj perfekte prej modeleje.

Pavarësisht se është bërë nënë e dy fëmijëve ajo vazhdon të jetë në formë dhe këtë e vërteton herë pas here me foto e video joshëse që publikon në rrjetet sociale.

Ajo jeton prej vitesh në Gjermani së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj, ndërsa e shohim vazhdimisht të sjellë momente nga jeta e saj familjare së bashku me fëmijët dhe bashkëshortin.

Megjithatë nuk mungojnë as fotot e videot sensuale ku ajo ekspozon linjat e saj siç janë dy videot e fundit ku këngëtarja ka dalë të bëjë shopping, por ashtu si çdo femër është future në mendime edhe pse nuk e kuptojmë arsyen.

Rrobat i rrinë shumë mirë dhe duket në supër formë e madje kjo video e publikuar në instagramin e saj ka tërhequr vëmendjen e fansave dhe miqve të këngëtares, ndërsa pozon para pasqyrës me një fund të shkurtër lëkure.

Ndërkaq në videon para pasqyrës këngëtarja ekspozon edhe të brendshmet, ndërsa shkruan: “Sa probleme kemi ne femrat, kur bëjmë shopping futemi në mendime”.

Link: https://www.instagram.com/ledinacelo/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3rnfXzi4Tx/