Home ShowBiz Si reagon Ami pas skenave të nxehta të Ermalit në filma
Si reagon Ami pas skenave të nxehta të Ermalit në filma
0

Si reagon Ami pas skenave të nxehta të Ermalit në filma

0
0

Ami dhe Ermali janë një çift që e mbështesin shumë njëri-tjetrin në sipërmarrjet e gjithsecilit në bisnes. Ermali i është futur botës së filmit duke qënë ai vet edhe regjisor edhe protagonist. Kujtojmë që në filmin “Dy gisht mjaltë” ka pasur skena të nxehta mes Ermalit dhe Elvanës.

I pyetur nga Rudina Dembacaj se cila është cilësia më e fortë e Amit si bashkëshorte? Ermali është përgjigjur që Ami është shumë mirëkuptuese dhe gjithmonë mbështetëse.

 

Rrëfimin e ndiqni tek video me poshtë:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=n1y3JjyCzyY

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4ptdXRBvlC/