Home ShowBiz Dasëm në horizont, Rezarta poston unazën me diamantë dhe mbetëm pa fjalë
Dasëm në horizont, Rezarta poston unazën me diamantë dhe mbetëm pa fjalë
0

Dasëm në horizont, Rezarta poston unazën me diamantë dhe mbetëm pa fjalë

0
0

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha shumë shpejt do të martohen me një ceremoni madhështore.

Këngëtarja ka postuar në instagramin e saj unazën e propozimit si dhe përgjigjen e saj pozitive.

Në foton ku shfaqen duart e tyre, shohim unazën e veçantë me gurë diamanti me të cilën Ermali e ka propozuar Rezartën.

Unaza ka një gur të madh në mes, ndërsa është e rrethuar nga shumë gurë të vegjël dhe është shumë e veçantë.

Rezarta krahas fotos shkruan: “Përgjithmonë po, atmosferë dasme, Ermal Hoxha të dua”, ndërsa jep kështu një prej lajmeve më të rëndësishme.

Ajo nuk e ka zbuluar se kur do të jetë data e dasmës, por me siguri do të na njoftojë në postimet e ardhshme me detajet.

Rezarta Shkurta

Link: https://www.instagram.com/rezartashkurta/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByHyVdiJllQ/