Home ShowBiz Dorina Gegici mahnit italianët, mblidhen të gjithë për ta parë
Dorina Gegici mahnit italianët, mblidhen të gjithë për ta parë
0

Dorina Gegici mahnit italianët, mblidhen të gjithë për ta parë

0
0

Modelja shqiptare Dorina Gegici ka qenë duke xhiruar për një set fotografik në Milano së bashku me fotografin Endrit Mërtiri ndërsa ka bërë kureshtarë të gjithë njerëzit që ndodheshin rrotull.

Ajo ka postuar në instagram një foto ku është duke bërë një paradë veshur me një fustan të shkurtër të bardhë me ngjyrë ari çka i nxirrte në pah këmbët e gjatë dhe trupin perfekt.

Duket se parada e modeles i ka bërë kureshtarë të gjithë, pasi pas saj një grumbull njerëzish janë mbledhur për ta parë modelen duke pozuar.

Disa prej tyre madje janë duke e fotografuar.

“Përshëndetje e bukura Itali, xhirimet  e sotme, ju dua djema”, shkruan Dorina krahas videos së postuar në instagram ku ka bërë tag fotografin Endrit Mërtirin si dhe gjithë të tjerët që e kanë asistuar me veshjen dhe grimin.

Link: https://www.instagram.com/p/B8cLOaOgxBf/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1_-DHcAuAG/