Home ShowBiz Pozon nudo për Shën Valentin, Redona i vë flakën rrjetit me foto përvëluese
Pozon nudo për Shën Valentin, Redona i vë flakën rrjetit me foto përvëluese
0

Pozon nudo për Shën Valentin, Redona i vë flakën rrjetit me foto përvëluese

0
0

Modelja Redona Koçi ka vendosur ti vëjë flakën instagramit me foto provokuese ku pozon totalisht e zhveshur.

Redona ka mbuluar pjesët intime me një çarçaf të kuq duke ekspozuar format e saj perfekte.

“Perëndeshë e dashurisë, gëzuar Shën Valentinin të gjithëve”, shkruan Redona krahas fotos së publikuar në instagramin e saj me rastin e festës.

Modelja me një numër të lartë ndjekësish në instagram poston herë pas herë foto e video ku shfaqet tejet provokuese.

Edhe kjo foto si gjithë të tjerat që poston këngëtarja ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive, ku shumica e komplimentojnë për format.

Link: https://www.instagram.com/p/B8jW7mWBLS1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7lBFueBxiF/