Home ShowBiz Ndahen Tuna dhe Patrisi.., këto detaje na i shtuan më shumë dyshimet
Ndahen Tuna dhe Patrisi.., këto detaje na i shtuan më shumë dyshimet
0

Ndahen Tuna dhe Patrisi.., këto detaje na i shtuan më shumë dyshimet

0
0

Këngëtarja Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha janë përfolur së fundmi për një ndarje mes tyre.

Dyshimet lindën fillimisht pasi Tuna hoqi mbiemrin Berisha nga instagrami, ndërsa tashmë ata të dy nuk e ndjekin më njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Ndërkaq gjatë ditës së djeshme Patrisi e ka kaluar festën bashkë me të birin, me të cilin ka postuar edhe një video në instagram, ndërsa shohim që nuk kanë postuar asnjë urim për njëri tjetrin me rastin e kësaj dite.

Edhe gjatë verës u dyshua se ata të dy mund të ishin ndarë, për shkak se pushimet e verës i bënë të ndara nga njëri tjetri, por këngëtarja iu mbylli gojën të gjithëve duke ju vërtetuar të kundërtën.

Tashmë që kanë rinisur sërish thashethemet asnjë prej tyre nuk është ndier dhe këtë herë nuk e dimë nëse janë të vërteta apo jo.

Link: https://www.instagram.com/patrisberisha/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bw9v6DBn9uv/