Home ShowBiz Arbenita pozon e lumtur me dhuratën e Feros, ja çfarë ka menduar reperi për të
Arbenita pozon e lumtur me dhuratën e Feros, ja çfarë ka menduar reperi për të
0

Arbenita pozon e lumtur me dhuratën e Feros, ja çfarë ka menduar reperi për të

0
0

Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë një prej çifteve më të përfolura të momentit.

Ata janë bashkë prej kohësh dhe pavarësisht thashethemeve nuk janë ndarë asnjëherë.

Këtë Shën Valentin e kanë festuar ashtu si çdo çift dhe sigurisht që nuk kanë munguar dhuratat.

Modelja ka marrë një tufë gjigande me lule, zemra e tullumbaca, ndërsa shfaqet shumë e lumtur për dhuratën e marrë nga reperi.

Fero dhe Arbenita kohët e fundit kanë filluar ta shprehin hapur dashurinë, ndërsa i shohim gjithnjë e më të dashuruar me njëri tjetrin.

Link: https://www.instagram.com/arbenitalsmajli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8jImUKlk7z/