Home ShowBiz Nora lyen vajzën Renee – Ja si ka reaguar Robert Berisha
Nora lyen vajzën Renee – Ja si ka reaguar Robert Berisha
0

Nora lyen vajzën Renee – Ja si ka reaguar Robert Berisha

0
0

Edhe pse është shumë e zënë me projekte muzikore dhe me koncerte, mami Nora gjen kohë për të kaluar me vajzën e saj Renee. Sot nënë e bijë kanë qënë duke u argëtuar sëbashku, janë lyer të dyja njësoj.

Renee është pothuajsë afër 5 vjetorit të saj dhe mami Nora ka filluar që tani që ta zbukurojë duke i lyer pak buzët. Edhe pse duhet ta theksojmë që vajzat e vogla vdesin pas tualeteve të mamave dhe të lyhen si ato.

Roberti, babai i Renees nuk ka reaguar ende pas kësaj video të vecantë të Norës dhe Renees!

Link: https://www.instagram.com/noraistrefi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7te3-iJiuu/