Home ShowBiz Irritohet Robert Berisha – Nuk jam Roberti i Norës
Irritohet Robert Berisha – Nuk jam Roberti i Norës
0

Irritohet Robert Berisha – Nuk jam Roberti i Norës

0
0

Robert Berisha është duke shijuar periudhën e tij të mbingarkuar me koncerte por sërish krijon hapsira për të qënë i pranishëm në emisione të ndryshme kur e ftojnë.

Së fundmi ka qënë i ftuar në emision Soiree në Top Channel ku ka kënduar dhe ka rrëfyer histori nga jeta e tij. Roberti gjithmonë në çdo dalje të tij publike është shumë i hapur dhe flet gjithmonë pa doreza.

I tillë ka qënë edhe rrëfimi i tij i sinqertë për faktin që të gjithë e thërrasin Roberti i Norës dhe kjo gjë e nervozon mesa duket atë.

 

Rrëfimin e tij e gjeni në videon e mëposhtme:

Link: https://www.instagram.com/p/B8w2Ac0HGHf/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx76VW0HhBk/