Home ShowBiz Guxon Rezarta, ndryshon totalisht look dhe nuk do ta besoni si duket
Guxon Rezarta, ndryshon totalisht look dhe nuk do ta besoni si duket
0

Guxon Rezarta, ndryshon totalisht look dhe nuk do ta besoni si duket

0
0

Trendit më të ri të flokëve nuk i ka shpëtuar as Rezarta Shkurta.

Ajo ka postuar në instagram dy video, njërën ku shfaqet duke prerë flokët si dhe një tjetër me rezultatin final.

Rezarta i ka shkurtuar flokët deri pak poshtë veshëve dhe duket pranuar që modeli i ri i shkon shumë.

Me rezultatin ka ngelur e kënaqur edhe vetë Rezarta e cila në videon e dytë ku tregon modelin e flokëve pas prerjes shkruan: “Kemi gjetur njëri tjetrin”

Rezartën nuk e kishim parë asnjëherë më parë me flokë të shkurtër dhe është e vështira ta imagjinojmë përtej flokëve të gjatë biondë, por ja që ky model i është përshtatur më së miri dhe ajo duket edhe më mirë kështu.

Link: https://www.instagram.com/rezartashkurta/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B34sL2mpqpc/