Home ShowBiz Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë, jep lajmin me foton më të bukur
Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë, jep lajmin me foton më të bukur
0

Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë, jep lajmin me foton më të bukur

0
0

Futbollisti i njohur Milot Rashica dhe partnerja e tij janë bërë prindër për herë të parë pas ardhjes në jetë të djalit të tyre.

Lajmin e ka dhënë vetë Miloti i cili ka shpërndarë një foto të tij me partneren dhe djalin në krahët e saj.

“Ëndërr e madhe, djalë i vogël”, shkruan ai krahas fotos ku pozojnë të tre bashkë.

Ai nuk e ka zbuluar plotësisht portretin e të birit, por fotoja e të treve bashkë është shumë e bukur.

Çifti ka marrë urime të shumta nga miq, familjarë dhe të afërm të cilët i kanë uruar të voglit jetë të gjatë dhe të lumtur.

View this post on Instagram

Dream big, little boy 🙏🏼

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) on

Link: https://www.instagram.com/p/CAXwolGIccO/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B_Xs5fwIi5D/