Home ShowBiz Era na prezanton me motrën tjetër dhe mbetëm pa fjalë
Era na prezanton me motrën tjetër dhe mbetëm pa fjalë
0

Era na prezanton me motrën tjetër dhe mbetëm pa fjalë

0
0

Era dhe Nora janë dy motrat e famshme të showbizit të cilat janë të njohura për publikun falë kontributit që kanë dhënë dhe po japin në muzikë.

Por ato kanë edhe një motër tjetër e cila nuk është e famshme si këngëtarët, por është po aq e bukur sa ato.

Era ka publikuar së fundmi një foto ku na prezanton të motrën tjetër Nitën ndërsa thotë se i mungon shumë si ajo, ashtu edhe qëndrimi me të në Londër.

Nita është me flokë të gjatë të errët dhe me tiparet e saj i ngjan shumë Kim Kardashian.

Në foton e postuar në instastory, Era është me flokë bionde, ndërsa Nita një brune shumë tërheqëse.

“Sa e bukur është motra ime Nita, më mungon ajo dhe të qënit në Londër me të”, shkruan Era krahas fotos së përbashkët ku na prezanton me të.

era motra

era motra1

Link: https://www.instagram.com/eraistrefi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4GDodzFez4/