Home ShowBiz “Nese u fyet nuk ma ndjen fare..”,këngëtarja pozon e zhveshur dhe tërbon rrjetin
“Nese u fyet nuk ma ndjen fare..”,këngëtarja pozon e zhveshur dhe tërbon rrjetin
0

“Nese u fyet nuk ma ndjen fare..”,këngëtarja pozon e zhveshur dhe tërbon rrjetin

0
0

Edhe pse në moshën 61 vjeçare, Madonna guxon ende të pozojë gati e zhveshur dhe të mos ja ndjejë farë për askënd.

Ajo ka postuar së fundmi në instagram një foto ku shfaqet e ulur në divan me një palë recipeta ngjyrë mishi transparente dhe të brendshme në gjyrë të zeza.

Në njërën dorë shtrëngon një palë mbathe të tjera, ndërsa njërën nga këmbën e ka ngritur mbi divan.

“Garderoba aktuale.. dhe për të gjithë ata që janë ofenduar në një farë mënyre nga kjofoto, atëherë dua t’ju bëj me dije se jam diplomuar me sukses nga Universiteti “S’më plas fare”. Faleminderit që  keni qenë të pranishëm në ceremoninë time të diplomimit! Klasa e 2020”, shkruan këngëtarja krahas fotos së shpërndarë në instagram.

Kjo foto ka marrë komente të shumta nga miq e fansa të këngëtares, një pjesë e mirë e të cilëve kanë reaguar me humor.

Link: https://www.instagram.com/p/CAicUpKBwTt/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B9mgTiKoIiq/