Home ShowBiz Modelja e njohur ndez rrjetin, pozon me të brendshme transparente
Modelja e njohur ndez rrjetin, pozon me të brendshme transparente
0

Modelja e njohur ndez rrjetin, pozon me të brendshme transparente

0
0

Modelja e njohur Irina Shayk është shfaqur më provokuese se kurrë në foton e fundit të shpërndarë në instagram.

Ajo pozon e veshur vetëm me një palë të brendshme të zeza transparente duke ekspozuar trupin e saj perfekt.

Modelja pozon për markën e famshme të të brendshmeve ndërsa fotoja e saj duket se ka ndezur rrjetin.

Irina ka marrë mijëra komente komplimentuese nga miq dhe ndjekës të saj në rrjetet sociale.

Që pas ndarjes nga aktori Bradley Cooper, Irina nuk është përfolur më për një lidhje të re dashurie edhe shumë pak herë është përfolur për jetën e saj private.

Link: https://www.instagram.com/p/CAsuuwVHK1Y/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5QW4cLHgWw/