Home ShowBiz “Nuk kisha marrë ndonjëherë nga këto anonimet”, Isli surprizohet në mes të emisionit
“Nuk kisha marrë ndonjëherë nga këto anonimet”, Isli surprizohet në mes të emisionit
0

“Nuk kisha marrë ndonjëherë nga këto anonimet”, Isli surprizohet në mes të emisionit

0
0

Moderatori i njohur Isli Islami është ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” për një surprizë nga një person i dashur.

Gjatë emisionit ka mbërritur në studio Oni Pustina, postieri i emisionit i cili i ka dorëzuar zarfin moderatorit.

“Nuk kisha marrë ndonjëherë nga këto anonimet..”, thotë Isli i cili ka mbetur i habitur nga ftesa, por edhe kurioz se kush mund ta ketë ftuar.

Ori nga ana tjetër e ka siguruar moderatorin se nuk është ajo personi që I ka bërë ftesën për në emision.

Se kush e ka ftuar Islin dhe cila është surpriza e tij, këtë do ta shohim të shtunën gjatë emisionin “Dua të të bëj të lumtur” nën drejtimin e moderatores Arbana Osmani.

Link: https://www.instagram.com/p/CAxQ5DpgzGS/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-857owH-3n/