Home ShowBiz Frymëzuar nga shqiptarja më e famshme, nuk do ta besoni çfarë bën Jennifer Lopez
Frymëzuar nga shqiptarja më e famshme, nuk do ta besoni çfarë bën Jennifer Lopez
0

Frymëzuar nga shqiptarja më e famshme, nuk do ta besoni çfarë bën Jennifer Lopez

0
0

Këngëtarja e njohur “Jennifer Lopez” ka shpërndarë në instagram një shprehje të famshme të shqiptares më të famshme në botë Nënë Terezës.

“Besoja se lutja i ndryshon gjërat, por tani e di se lutja na ndryshon ne dhe ne ndryshojmë gjërat” është shprehja e famshme e Nënë Terezës të cilën Jennifer e ka shpërndarë në instagramin e saj.

Këngëtarja e ka shoqëruar këtë postim me një zemër në ngjyrë lejla dhe me duart në formën e lutjes.

Jennifer ka reaguar gjithashtu lidhur me vrasjen e afroamerikanit George Floyd nga një polic i cili e mbyti duke i vendosur gjurin në fyt.

Kjo ngjarje shkaktoi zemërim tek të gjithë amerikanët të cilët janë ngritur në protesta për të vënë drejtësi për 46 vjeçarin e ndjerë.

jennifer

Link: https://www.instagram.com/jlo/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B06HxDuggM8/