Home ShowBiz Dhurata Dora ndryshon papritur look, këngëtarja duket kaq ndryshe me flokë të kuqe
Dhurata Dora ndryshon papritur look, këngëtarja duket kaq ndryshe me flokë të kuqe
0

Dhurata Dora ndryshon papritur look, këngëtarja duket kaq ndryshe me flokë të kuqe

0
0

Këngëtarja e njohur Dhurata Dora është një prej personazheve që ka eksperimentuar më pak me lookun e saj.

Këngëtaren e mbajmë mend gjithmonë me flokë të gjatë kryesisht në ngjyrë natyrale dhe nuk e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve thuajse asnjëherë.

Por këtë herë ajo shfaqet me një look të ri, me flokë shumë më të gjatë dhe në ngjyrë të kuqe, gati vishnje.

Këngëtarja shfaqet në super formë dhe duket se po paralajmëron një projekt të ri, të cilin ndoshta do ta  prezantojë shumë shpejt për publikun.

Edhe pse jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë në ngjyrë gështenjë edhe kjo ngjyrë e re i shkon shumë këngëtares duke e treguar mjaft mirë.

View this post on Instagram

…Jo be lali 🎵

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Link: https://www.instagram.com/p/CA51CndFXX0/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B48NQ3QluZa/